محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

درباره باقلوا حلوا شیرونه

درباره ما

باقلوا حلوا شیرونه فعالیت خود را از سال 1375 هجری شمسی (1996 میلادی) با هدف فعالیت تخصصی در حوزه باقلوا و حلوا پزی در دو خط تولید مجزا، که قبلا از سال 1335 هجری شمسی (1956 میلادی) با نام شیرین منش در زمینه قنادی فعالیت داشت، شروع به فعالیت نمود.
شیرونه با عنایت پروردگار و با استفاده از دستگاه های مدرن با آخرین تکنولوژی روز دنیا و تلفیق صنعت با سنت  و با به کارگیری نیروهای متخصص و اساتید باتجربه داخلی، توانست در مدت کمتر از یک دهه به موفقیت های چشم گیری دست یابد و خود را به عنوان یکی از بزرگ ترین فعالان صنعت باقلوا و حلوا پزی در سطح کشور مطرح سازد.
ترکیب اصلی شیرونه و استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه نقطه شروعی شد تا بتواند محصولاتی با درجه کیفی بسیار بالا تولید کند و حتی به جرات می توان شیرونه را رتبه یک تولید باقلوا در سطح کشور دانست چرا که آزمایش ها و داوری های بین المللی انجام شده نیز، کیفیت بالای محصولات شیرونه را تایید کرده و با این حقیقت توانستیم گواهی نامه های حلال مالزی، بهداشت و سلامت مواد اولیه از URS  انگلستان، شناسه نظارت بهداشتی کشور عزیزمان ایران و همچنین برترین برند در صنعت گردشگری و سوغات و صنایع دستی با رویکرد و رضایت مندی مشتری و همچنین برترین طعم و مزه را در کنفرانس بین المللی با حضور داوران فرانسوی، ترکیه ایی و ایرانی و عنوان برترین مدیریت در زمینه اختصاصی و کارآفرینی در مجمع جهانی مدیران برتر مالزی - کوالالامپور را ازآن خود کنیم. به امید پیشرفت های بزرگ تر و بهتر با رعایت سلامت و بهداشت مواد غذایی.
ارائه خدمات به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.
شما می توانید برای ایجاد حساب کاربری از قسمت ثبت نام، جهت خرید هر یک از محصولات ما از دسته بندی محصولات بالای صفحه، و جهت اخذ نمایندگی از صفحه درخواست نمایندگی اقدام کنید.